Vysoce kvalitní plastová okna SALAMANDER 73 jsou osvědčenou volbou od roku 2005, kdy firma začala svou tradici v oblasti plastových oken. Navržený systém je založen na prověřených konstrukčních řešeních, které splňují potřeby všech zákazníků. Tyto okna jsou stabilní, pevná, těsná a zajišťují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. S možností vlastní montáže ušetříte čas a peníze. K dispozici jsou podrobné návody, které vám usnadní celý proces od nákupu až po instalaci. **Hlavní parametry:** -... Celý popis

Koupit za 5 378 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vysoce kvalitní plastová okna SALAMANDER 73 jsou osvědčenou volbou od roku 2005, kdy firma začala svou tradici v oblasti plastových oken. Navržený systém je založen na prověřených konstrukčních řešeních, které splňují potřeby všech zákazníků. Tyto okna jsou stabilní, pevná, těsná a zajišťují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci.

S možností vlastní montáže ušetříte čas a peníze. K dispozici jsou podrobné návody, které vám usnadní celý proces od nákupu až po instalaci.

**Hlavní parametry:**
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,1 W/m2K nebo trojsklem Ug= 0,7 W/m2K s teplým rámečkem
- Vnitřní sklo s pokovenou vrstvou pro zvýšení účinnosti izolace
- Čtyřpolohová okenní klikou s možností mikroventilace
- Součástí balení: elegantní hliníková kliky, plastové krytky na kování, vícekomorový podkladní profil, dokumentace "Návody pro okna, dveře a příslušenství"
- Pečlivé balení s ochrannými rohy a stretch fólií pro zajištění bezpečné dopravy
- Nízká cena díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem v oboru

Investujte do kvalitních plastových oken SALAMANDER 73, která kombinují tradiční hodnoty s moderním designem a vysokou účinností izolace. Jistota spolehlivosti a komfortu ve vašem domově.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Salamander
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Šířka 90 cm
Výška 90 cm
Plastová okna ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud