Jak používat Nákupní seznam

Aktualizováno 20. 4. 2024

Chystáte se na realizaci svého vysněného projektu a potřebujete k němu zakoupit řadu produktů? Využijte našeho chytrého nákupního seznamu, který vám pomůže koupit vše nejvýhodněji a zároveň nejefektivněji. Stačí přidat požadované položky a nákupní seznam pro vás najde obchod, ve kterém můžete zakoupit vše pohromadě za nejlepší možnou cenu, a to včetně nákladů na dopravu. Jak na to?

1. Přidejte položky do seznamu

Do nákupního seznamu můžete přidat položky pomocí ikonky seznamu se znaménkem plus, kterou naleznete u každého produktu na HobbyKompas.cz. 

Nebo můžete přímo v nákupním seznamu kliknout na tlačítko Přidat produkt a vyhledat si požadované produkty ve zobrazeném okně.

2. Porovnávejte nabídky e-shopů

Po přidání všech produktů vám nákupní seznam ukáže cenové nabídky e-shopů za celý nákup, včetně cen za jednotlivé položky.

Oranžové pole Koupit vše dohromady ukazuje cenovou nabídku e-shopů za všechny vaše požadované produkty. Pokud se vám toto pole neukazuje, není možné koupit všechny položky v jednom obchodě.

Světle modré pole Koupit většinu dohromady ukazuje cenovou nabídku e-shopů za většinu požadovaných produktů, jelikož některé produkty z vašeho seznamu není možné v daném e-shopu pořídit. 

Zelené pole Chci to nejlevněji vám ukáže každou položku ze seznamu zvlášť za tu nejvýhodnější cenu, bez ohledu na to, kde ji pořídíte. 

3. Odebrání položek ze seznamu

Pokud chcete z nákupního seznamu položku odebrat, klikněte na symbol křížku nad produktem.

Přejít na Nákupní seznam >

 

Autor: Kamča

Články odjinud