Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro rozlousknutí ořechů, pak je louskáček na ořechy "Herkules" tou správnou volbou pro vás. S tímto praktickým nástrojem budete moci snadno otevřít i ty nejtvrdší skořápky ořechů a rychle se dostat k jejich chutnému jádru. Jeho robustní konstrukce a ergonomický design zajistí pohodlné a efektivní použití. Navíc je tento louskáček vhodný nejen pro domácí použití, ale i pro profesionální kuchyně či restaurace. Sada obsahuje 16 kusů louskáčků, které jsou přehledně... Celý popis

Koupit za 3 413 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro rozlousknutí ořechů, pak je louskáček na ořechy "Herkules" tou správnou volbou pro vás. S tímto praktickým nástrojem budete moci snadno otevřít i ty nejtvrdší skořápky ořechů a rychle se dostat k jejich chutnému jádru. Jeho robustní konstrukce a ergonomický design zajistí pohodlné a efektivní použití. Navíc je tento louskáček vhodný nejen pro domácí použití, ale i pro profesionální kuchyně či restaurace. Sada obsahuje 16 kusů louskáčků, které jsou přehledně uspořádány v displeji, takže budete mít vždy po ruce dostatečný zásobník pro louskání ořechů.

Hlavní parametry:
- Počet kusů: 16
- Název: Louskáček na ořechy "Herkules"
- Design: Robustní konstrukce s ergonomickým gripem
- Vhodný pro: Domácnosti, profesionální kuchyně, restaurace
- Uložení: Displej pro přehledné uspořádání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud