3M 4054596256347 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S touto bezúdržbovou polomaskou od renomovaného výrobce 3M budete mít jistotu ochrany proti organickým, anorganickým a kyselým plynům, výparům a částicím ve třídě ochrany FFP3. Díky kombinaci filtračních vložek ABE1 P se můžete cítit bezpečně i v náročných pracovních prostředích. Polomaska je navržena tak, aby poskytovala vysoký komfort při nošení a zároveň zajistila efektivní ochranu dýchacích cest. Ideální volba pro profesionály i domácí kutily, kteří dbají na své zdraví a bezpečnost při práci.... Celý popis

Koupit za 769 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto bezúdržbovou polomaskou od renomovaného výrobce 3M budete mít jistotu ochrany proti organickým, anorganickým a kyselým plynům, výparům a částicím ve třídě ochrany FFP3. Díky kombinaci filtračních vložek ABE1 P se můžete cítit bezpečně i v náročných pracovních prostředích. Polomaska je navržena tak, aby poskytovala vysoký komfort při nošení a zároveň zajistila efektivní ochranu dýchacích cest. Ideální volba pro profesionály i domácí kutily, kteří dbají na své zdraví a bezpečnost při práci.

Hlavní parametry:
- Typ ochrany: ABE1 P FFP3
- Filtrační třída: FFP3
- Ochrana proti: organickým, anorganickým a kyselým plynům, výparům a částicím
- Bezúdržbový design pro snadnou a pohodlnou použití
- Vysoký komfort při nošení
- Ideální pro profesionální i domácí použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost univerzální
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud