3M 4255 Maska FFA2P3

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti částicím, plynům a výparům, 3M 04255 Polo maska je ideální volbou pro vás. Tato kvalitní maska od renomovaného výrobce 3M vám poskytne účinnou ochranu při práci s nebezpečnými látkami. Díky certifikaci FFA2P3 R D můžete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí i v náročných podmínkách. Maska je navržena tak, aby byla pohodlná a dobře seděla na obličeji, což vám umožní pracovat efektivně a bezpečně po delší dobu. S 3M 04255 Polo maskou můžete mít klidnou... Celý popis

Koupit za 835 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti částicím, plynům a výparům, 3M 04255 Polo maska je ideální volbou pro vás. Tato kvalitní maska od renomovaného výrobce 3M vám poskytne účinnou ochranu při práci s nebezpečnými látkami. Díky certifikaci FFA2P3 R D můžete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí i v náročných podmínkách. Maska je navržena tak, aby byla pohodlná a dobře seděla na obličeji, což vám umožní pracovat efektivně a bezpečně po delší dobu. S 3M 04255 Polo maskou můžete mít klidnou mysl a soustředit se na svou práci, aniž byste museli řešit riziko vdechnutí nebezpečných látek.

Hlavní parametry:
- Typ masky: Polo maska
- Ochrana: proti částicím, plynům a výparům
- Certifikace: FFA2P3 R D
- Výrobce: 3M
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud