3M 4277 polomaska FFABE1P3D

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Polomaska 3M™ 4277 s integrovanými filtry ABE1P3D je spolehlivým společníkem pro ochranu dýchacích cest v průmyslovém prostředí. Díky prvotřídní kvalitě a dlouhé životnosti filtrů vám poskytne účinnou ochranu před plyny, výpary, částicemi a dokonce i viry a bakteriemi. Tato bezúdržbová polomaska je připravena k okamžitému použití a nabízí vysoký komfort při nošení díky pohodlným upínacím páskům s upevněním na hlavu. Hlavní parametry: - Stupeň ochrany FFABE1P3 R D - Test na dolomitový prach (D)... Celý popis

Koupit za 755 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska 3M™ 4277 s integrovanými filtry ABE1P3D je spolehlivým společníkem pro ochranu dýchacích cest v průmyslovém prostředí. Díky prvotřídní kvalitě a dlouhé životnosti filtrů vám poskytne účinnou ochranu před plyny, výpary, částicemi a dokonce i viry a bakteriemi. Tato bezúdržbová polomaska je připravena k okamžitému použití a nabízí vysoký komfort při nošení díky pohodlným upínacím páskům s upevněním na hlavu.

Hlavní parametry:
- Stupeň ochrany FFABE1P3 R D
- Test na dolomitový prach (D) pro zaručenou dlouhou životnost částicového filtru
- Parabolický výdechový ventil pro minimalizaci hromadění tepla
- Schváleno dle normy EN 405:2001 + A1:2009
- Země původu: Spojené království (UK)
- Bezúdržbová a bezpečná manipulace
- Neomezený výhled a nízký odpor při dýchání
- Možnost použití s předfiltrem částic pro zvýšení životnosti
- Certifikace CE dle Směrnice Evropského společenství 89/686/EHS
- Osvědčení typu EC a kontroly kvality od renomovaných institucí

S polomaskou 3M™ 4277 budete mít jistotu efektivní ochrany dýchacích cest bez kompromisů. Buďte připraveni na pracovní prostředí plné nebezpečí s tímto spolehlivým ochranným prvkem od renomovaného výrobce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M

Určitě si přečtěte

Články odjinud