Tento skvělý ochranný respirátor CXS je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehkou, vyváženou a pohodlnou ochranu dýchacích cest. Díky nenáročné údržbě je jeho používání snadné a příjemné. Respirátor je vybaven přizpůsobivými náhlavními pásky pro perfektní přilnutí a disponuje bajonetovým připevňovacím systémem pro 2 filtry, které lze kombinovat s filtry z řady 3M 2000, 5000 a většiny filtrů z řady 6000. Polykarbonátový zorník respirátoru je široký a odolný proti poškrábání a chemikáliím, což... Celý popis

Koupit za 3 623 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento skvělý ochranný respirátor CXS je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehkou, vyváženou a pohodlnou ochranu dýchacích cest. Díky nenáročné údržbě je jeho používání snadné a příjemné. Respirátor je vybaven přizpůsobivými náhlavními pásky pro perfektní přilnutí a disponuje bajonetovým připevňovacím systémem pro 2 filtry, které lze kombinovat s filtry z řady 3M 2000, 5000 a většiny filtrů z řady 6000.

Polykarbonátový zorník respirátoru je široký a odolný proti poškrábání a chemikáliím, což zajišťuje skvělou viditelnost a ochranu při práci v různých prostředích. Navíc je možné objednat náhradní díly, což prodlužuje životnost tohoto praktického ochranného zařízení.

---

Hlavní parametry:
- Lehký a vyvážený design
- Pohodlné náhlavní pásky
- Bajonetový připevňovací systém pro 2 filtry
- Kompatibilní s filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000
- Odolný polykarbonátový zorník
- Možnost objednání náhradních dílů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost L

Články odjinud