3M 4510 polomaska 6200

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou ochranu pro vaše dýchací cesty, pak je tato respirátorová maska ideální volbou pro vás. Je vyrobena z lehkého a dobře vyváženého materiálu, který poskytuje pohodlné nošení po dlouhou dobu. Díky lícnici z protialergického materiálu se nemusíte obávat nepříjemných reakcí na pokožce. Náhlavní pásky jsou přizpůsobivé, takže si můžete nastavit optimální velikost a pohodlí. Tato maska je vybavena bajonetovým připevňovacím systémem, který umožňuje snadnou a rychlou... Celý popis

Koupit za 619 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou ochranu pro vaše dýchací cesty, pak je tato respirátorová maska ideální volbou pro vás. Je vyrobena z lehkého a dobře vyváženého materiálu, který poskytuje pohodlné nošení po dlouhou dobu. Díky lícnici z protialergického materiálu se nemusíte obávat nepříjemných reakcí na pokožce. Náhlavní pásky jsou přizpůsobivé, takže si můžete nastavit optimální velikost a pohodlí.

Tato maska je vybavena bajonetovým připevňovacím systémem, který umožňuje snadnou a rychlou výměnu filtrů. Můžete používat filtry z řady 2000, 5000 a většinu filtrů z řady 6000 od společnosti 3M. Díky tomu máte širokou škálu možností při výběru filtrů podle vašich potřeb a preferencí. S touto respirátorovou maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny efektivně a spolehlivě.

Hlavní parametry:
- Lehká a dobře vyvážená konstrukce
- Lícnice z protialergického materiálu
- Přizpůsobivé náhlavní pásky
- Bajonetový připevňovací systém pro rychlou výměnu filtrů
- Kompatibilní s filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost M

Články odjinud