3M 4510 polomaska 7503

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Univerzální ochranná maska, která vám poskytne spolehlivou ochranu i v těch nejnáročnějších pracovních prostředích. Díky lícnici z protialergického materiálu je pohodlná na nošení a snadno se udržuje. Maska je vyrobena z euderimického silikonu, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Náhlavní pásky umožňují rychlou a pohodlnou manipulaci s maskou, dokonce i během krátkých přestávek, aniž by bylo nutné ji sundávat. Díky bajonetovému připevňovacímu systému je výměna filtrů snadná... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální ochranná maska, která vám poskytne spolehlivou ochranu i v těch nejnáročnějších pracovních prostředích. Díky lícnici z protialergického materiálu je pohodlná na nošení a snadno se udržuje. Maska je vyrobena z euderimického silikonu, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Náhlavní pásky umožňují rychlou a pohodlnou manipulaci s maskou, dokonce i během krátkých přestávek, aniž by bylo nutné ji sundávat. Díky bajonetovému připevňovacímu systému je výměna filtrů snadná a rychlá. Tato maska je kompatibilní se všemi filtry z řady 3M 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000, což zajišťuje maximální flexibilitu a možnost výběru správného filtru pro vaše potřeby.

Hlavní parametry:
- Materiál: euderimický silikon
- Lícnice z protialergického materiálu
- Nenáročná údržba
- Náhlavní pásky pro pohodlné nošení
- Bajonetový připevňovací systém pro 2 filtry
- Kompatibilní s filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost L
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud