3M 6035 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana vašich dýchacích cest je nyní snadná s protiprachovou polomaskou 3M 6200 s filtry 6035 P3. Tato kvalitní polomaska je navržena tak, aby poskytovala účinnou ochranu proti pevným částicím a kapalným aerosolům. Díky pohodlnému designu a nastavitelným popruhům se maska snadno přizpůsobí vaší tváři, což zaručuje pohodlí a bezpečnost během celého nošení. S filtry 6035 P3 budete mít jistotu, že jste chráněni i před nejmenšími částicemi, což je ideální zejména při práci v průmyslovém prostředí nebo... Celý popis

Koupit za 770 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je nyní snadná s protiprachovou polomaskou 3M 6200 s filtry 6035 P3. Tato kvalitní polomaska je navržena tak, aby poskytovala účinnou ochranu proti pevným částicím a kapalným aerosolům. Díky pohodlnému designu a nastavitelným popruhům se maska snadno přizpůsobí vaší tváři, což zaručuje pohodlí a bezpečnost během celého nošení. S filtry 6035 P3 budete mít jistotu, že jste chráněni i před nejmenšími částicemi, což je ideální zejména při práci v průmyslovém prostředí nebo při renovacích. Buďte bezpeční a spolehněte se na kvalitní ochranu díky protiprachové polomase 3M 6200 s filtry 6035 P3.

Hlavní parametry:
- Model: 3M 6200
- Filtry: 6035 P3
- Účinná ochrana proti pevným částicím a kapalným aerosolům
- Nastavitelné popruhy pro pohodlné a bezpečné nošení
- Ideální pro práci v průmyslovém prostředí nebo při renovacích
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud