3M 6059 celoobličejový

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana vašich dýchacích cest je klíčová, a s touto polomaskou 3M 6200 s pohlcovačem ABEK1 6059 se můžete cítit naprosto bezpečně. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala spolehlivou ochranu proti škodlivým částicím ve vzduchu, výparům a plynům. Díky svému ergonomickému designu se dokonale přizpůsobí tvaru vaší tváře a zaručí pohodlné nošení i po delší dobu. Pohlcovač ABEK1 6059 je vyroben tak, aby účinně absorboval škodlivé látky a zajišťoval čistý a bezpečný vzduch pro vaše dýchání. S... Celý popis

Koupit za 1 023 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je klíčová, a s touto polomaskou 3M 6200 s pohlcovačem ABEK1 6059 se můžete cítit naprosto bezpečně. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala spolehlivou ochranu proti škodlivým částicím ve vzduchu, výparům a plynům. Díky svému ergonomickému designu se dokonale přizpůsobí tvaru vaší tváře a zaručí pohodlné nošení i po delší dobu. Pohlcovač ABEK1 6059 je vyroben tak, aby účinně absorboval škodlivé látky a zajišťoval čistý a bezpečný vzduch pro vaše dýchání. S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí, a můžete se plně soustředit na svou práci nebo koníčky.

Hlavní parametry:
- Polomaska 3M 6200
- Pohlcovač ABEK1 6059
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Ochrana proti škodlivým částicím, výparům a plynům
- Spolehlivá ochrana dýchacích cest
- Účinná absorpce škodlivých látek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost univerzální
Typ celoobličejové masky

Články odjinud