3M 6100 Maska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska 3M 6000 je spolehlivým ochranným prvkem pro různé běžné situace, kde není nutné použití brýlí. Díky robustní konstrukci nánosníku a snadnému čištění výdechového ventilku poskytuje vysokou úroveň ochrany a pohodlí. Lícní umístění filtrů zajišťuje dobrou vyváženost a pohodlí při nošení. Polomasky 3M řady 6000 jsou praktické, lehké a snadno ovladatelné. Díky 3M™ bajonetovému upínacímu systému je možné snadno připojit širokou škálu filtrů, které chrání proti plynům, výparům a částicím, podle... Celý popis

Koupit za 717 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska 3M 6000 je spolehlivým ochranným prvkem pro různé běžné situace, kde není nutné použití brýlí. Díky robustní konstrukci nánosníku a snadnému čištění výdechového ventilku poskytuje vysokou úroveň ochrany a pohodlí. Lícní umístění filtrů zajišťuje dobrou vyváženost a pohodlí při nošení.

Polomasky 3M řady 6000 jsou praktické, lehké a snadno ovladatelné. Díky 3M™ bajonetovému upínacímu systému je možné snadno připojit širokou škálu filtrů, které chrání proti plynům, výparům a částicím, podle individuálních potřeb uživatele. Tyto masky jsou k dispozici ve třech různých velikostech, což zaručuje skvělé přizpůsobení každému uživateli. Pro ještě větší pohodlí a flexibilitu je možné polomasky 3M řady 6000 kombinovat s 3M™ systémy s přívodem vzduchu.

Hlavní parametry:
- Robustní konstrukce nánosníku
- Snadné čištění výdechového ventilku
- Lícní umístění filtrů pro lepší vyvážení
- 3M™ bajonetový upínací systém pro snadné připojení filtrů
- Dostupné ve třech velikostech
- Možnost kombinace s 3M™ systémy s přívodem vzduchu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál elastomerové
Velikost S
Typ polomasky
Se dvěma filtry ano
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud