Tato polomaska s bajonetovým upínacím systémem filtru 3M je skvělou volbou pro ty, kteří hledají vyvážené utěsnění a pohodlné nošení. Díky dvěma filtrům (které nejsou součástí balení) poskytuje lepší ochranu a snižuje odpor při dýchání. Měkká a lehká elastomerická obličejová část zajišťuje pohodlné nošení po dlouhou dobu. Tato polomaska je kompatibilní s filtry řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000, což z ní činí všestranný a praktický kousek pro vaši ochranu. Hlavní parametry: - Bajonetový... Celý popis

Koupit za 539 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato polomaska s bajonetovým upínacím systémem filtru 3M je skvělou volbou pro ty, kteří hledají vyvážené utěsnění a pohodlné nošení. Díky dvěma filtrům (které nejsou součástí balení) poskytuje lepší ochranu a snižuje odpor při dýchání. Měkká a lehká elastomerická obličejová část zajišťuje pohodlné nošení po dlouhou dobu. Tato polomaska je kompatibilní s filtry řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000, což z ní činí všestranný a praktický kousek pro vaši ochranu.

Hlavní parametry:
- Bajonetový upínací systém filtru 3M
- Snížený odpor při dýchání
- Kompatibilní s filtry řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000
- Měkká a lehká elastomerická obličejová část
- Velikosti: S (6100), M (6200), L (6300)
- Materiál: elastomer
- Norma: EN 140:1998
- Stupeň ochrany: dle zvoleného filtru (filtr není součástí balení)
- Barva: šedo-červená
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost S
Typ polomasky

Články odjinud