3M 6200 6300 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S lakovačkou sadou Maska Polomaska 3M 6200+Filtry budete mít ve své dílně vše, co potřebujete k ochraně dýchacích cest při lakování či jiných pracích s chemickými výpary. Tato kvalitní maska od renomovaného výrobce 3M poskytuje spolehlivou ochranu a pohodlí během práce. Díky svému ergonomickému designu se maska snadno přizpůsobí tvaru obličeje a zajišťuje pohodlné nošení i po delší dobu. Sada obsahuje také filtry, které efektivně zachytí škodlivé částice ve vzduchu, čímž minimalizují riziko nepříjemných... Celý popis

Koupit za 1 063 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S lakovačkou sadou Maska Polomaska 3M 6200+Filtry budete mít ve své dílně vše, co potřebujete k ochraně dýchacích cest při lakování či jiných pracích s chemickými výpary. Tato kvalitní maska od renomovaného výrobce 3M poskytuje spolehlivou ochranu a pohodlí během práce. Díky svému ergonomickému designu se maska snadno přizpůsobí tvaru obličeje a zajišťuje pohodlné nošení i po delší dobu. Sada obsahuje také filtry, které efektivně zachytí škodlivé částice ve vzduchu, čímž minimalizují riziko nepříjemných následků pro vaše zdraví. Užijte si práci v dílně s pocitem bezpečí a komfortu díky lakovačce Maska Polomaska 3M 6200+Filtry.

Hlavní parametry:
- Kvalitní maska od renomovaného výrobce 3M
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Dodáváno v sadě s filtry pro ochranu před škodlivými částicemi
- Ideální pro práci s chemickými výpary, lakováním a jinými pracemi, kde je potřeba ochrany dýchacích cest
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano
ochranné polomasky s UV filtrem ano
masky s ochranou proti prachu a pylu ano
masky s ochranou proti znečištění ovzduší ano
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano
masky s přídavnou ochranou pro nos a ústa ano
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano
Materiál plastové
Velikost M
Zobrazit více parametrů

Články odjinud