3M 6200 polomaska 703M6200

94 %
Stars
(55 hodnocení)

Polomaska 3M 6100 ve střední velikosti M je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest při práci v prostředí s nebezpečnými částicemi. S lehkou konstrukcí vážící pouhých 82 g nabízí efektivní ochranu a zároveň zvyšuje pohodlí uživatele. Díky nízkému dýchacímu odporu a nastavitelnému upínacímu systému je nošení této polomasky velmi pohodlné a bezpečné. Navíc je snadno udržovatelná a cenově dostupná pro širokou škálu uživatelů. Hlavní parametry: - Lehká konstrukce vážící pouze 82 g - Nízký dýchací... Celý popis

Koupit za 560 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska 3M 6100 ve střední velikosti M je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest při práci v prostředí s nebezpečnými částicemi. S lehkou konstrukcí vážící pouhých 82 g nabízí efektivní ochranu a zároveň zvyšuje pohodlí uživatele. Díky nízkému dýchacímu odporu a nastavitelnému upínacímu systému je nošení této polomasky velmi pohodlné a bezpečné. Navíc je snadno udržovatelná a cenově dostupná pro širokou škálu uživatelů.

Hlavní parametry:
- Lehká konstrukce vážící pouze 82 g
- Nízký dýchací odpor pro snadnější dýchání
- Nastavitelný upínací systém pro pohodlné a bezpečné nošení
- Jednoduchá údržba pro snadné udržení v čistotě
- Dodávána bez filtrů, které je nutné dokoupit samostatně
- Balena v papírové krabičce s možností obsahu papírového prachu (není škodlivý)
- Doporučují se brýle 3M 2890 pro uživatele s uzavřenými brýlemi s velkým vykrojením kolem nosu

Polomaska 3M 6100 je spolehlivým partnerem pro ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými částicemi. Buďte v bezpečí s tímto kvalitním produktem od renomované značky 3M.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál elastomerové
Velikost M
Typ polomasky
Se dvěma filtry ano
respirátory s ventilací ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud