3M 6300 polomaska 703M6300

98 %
Stars
(29 hodnocení)

Ochrana vašeho dýchacího ústrojí je nyní snadná a pohodlná s polomaskou 3M 6X00. Tato polomaska je navržena pro použití s dvěma výměnnými filtry, které zajišťují účinnou ochranu proti nebezpečným částicím ve vzduchu. Díky měkkému materiálu, který nedráždí pokožku, je nošení této polomasky velmi příjemné i po delší dobu. Regulovatelný čtyřbodový upínací systém zajistí perfektní a pohodlné přizpůsobení masky vaší tváři. Polomaska je k dispozici ve dvou velikostech - střední (6200) a velká (6300),... Celý popis

Koupit za 560 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašeho dýchacího ústrojí je nyní snadná a pohodlná s polomaskou 3M 6X00. Tato polomaska je navržena pro použití s dvěma výměnnými filtry, které zajišťují účinnou ochranu proti nebezpečným částicím ve vzduchu. Díky měkkému materiálu, který nedráždí pokožku, je nošení této polomasky velmi příjemné i po delší dobu. Regulovatelný čtyřbodový upínací systém zajistí perfektní a pohodlné přizpůsobení masky vaší tváři. Polomaska je k dispozici ve dvou velikostech - střední (6200) a velká (6300), abyste mohli vybrat tu pravou pro vaši tvář.

Hlavní parametry:
- Pro dva výměnné filtry
- Měkký materiál nedráždící pokožku
- Čtyřbodový regulovatelný upínací systém
- Velikost: střední (6200), velká (6300)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál elastomerové
Velikost L
Typ polomasky
Se dvěma filtry ano
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud