3M 6300 polomaska typ 6000

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Polomaska řady 3M 6000 je skvělým společníkem pro práci v průmyslu, dílně nebo při jiných aktivitách, kde je ochrana dýchacích cest nezbytná. Díky eudermickému silikonu je lehká, pohodlná a dobře vyvážená, což zajišťuje komfortní nošení i po delší dobu. S osvědčeným bajonetovým úchytným systémem je snadno připevnitelná a umožňuje rychlou výměnu filtrů. Díky 3M výdechovému ventilku je dýchání snazší a minimalizuje se akumulace tepla a vlhkosti uvnitř masky. Měkký protialergický silikonový materiál... Celý popis

Koupit za 541 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska řady 3M 6000 je skvělým společníkem pro práci v průmyslu, dílně nebo při jiných aktivitách, kde je ochrana dýchacích cest nezbytná. Díky eudermickému silikonu je lehká, pohodlná a dobře vyvážená, což zajišťuje komfortní nošení i po delší dobu. S osvědčeným bajonetovým úchytným systémem je snadno připevnitelná a umožňuje rychlou výměnu filtrů.

Díky 3M výdechovému ventilku je dýchání snazší a minimalizuje se akumulace tepla a vlhkosti uvnitř masky. Měkký protialergický silikonový materiál lícnice poskytuje větší pružnost a pohodlný kontakt s obličejem. Systém náhlavních pásků a třmenu s možností rychlého uvolnění zajišťuje stabilitu a snižuje tlak na nos.

Tato polomaska je kompatibilní s širokou škálou filtrů řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000, což zajišťuje vysokou flexibilitu při výběru vhodné ochrany. Dostupná je ve třech velikostech: S/6100, M/6200 a L/6300, aby každý uživatel našel tu správnou velikost pro maximální pohodlí.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Velikost: S/6100, M/6200, L/6300
- Bajonetový úchytný systém pro snadnou výměnu filtrů
- 3M výdechový ventilek pro snazší dýchání
- Kompatibilní s filtry řady 2000, 5000 a 6000
- Lehká a dobře vyvážená konstrukce
- Měkký protialergický silikonový materiál pro větší pohodlí
- Dostupná za příznivou cenu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál silikonové
Velikost L
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud