Polomaska 3M 6501QL je ideální volbou pro ty, kteří pracují v náročných a znečištěných prostředích. Tato filtrační polomaska je navržena pro opakované použití proti plynům a výparům a je vhodná i pro práci v lakovenách. Díky vázanému silikonu je zajištěna dlouhá životnost a bezpečné použití. Funkce rychlého odepnutí a zapnutí (QL) umožňuje snadné sundání a nasazení masky bez nutnosti sundávat ochrannou přilbu nebo obličejový štít. Maska je dodávána v malé velikosti, která je ideální pro uživatele... Celý popis

Koupit za 909 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska 3M 6501QL je ideální volbou pro ty, kteří pracují v náročných a znečištěných prostředích. Tato filtrační polomaska je navržena pro opakované použití proti plynům a výparům a je vhodná i pro práci v lakovenách. Díky vázanému silikonu je zajištěna dlouhá životnost a bezpečné použití. Funkce rychlého odepnutí a zapnutí (QL) umožňuje snadné sundání a nasazení masky bez nutnosti sundávat ochrannou přilbu nebo obličejový štít. Maska je dodávána v malé velikosti, která je ideální pro uživatele s vzdáleností od kořene nosu po bradu do 11,5 cm.

Hlavní parametry:
- Velikost: malá (do 11,5 cm)
- Materiál: vázaný silikon
- Využití: náročná a znečištěná pracovní prostředí, opakované použití proti plynům a výparům
- Kompatibilita s filtry: všechny bajonetové filtry 3M (řady 2000, 5000, 6000), svářečské a brusičské štíty
- Barva: šedá-modrá

Pokud potřebujete poradit s výběrem správného produktu nebo máte další dotazy, neváhejte kontaktovat našeho specialistu na výrobky 3M, Františka Šímu, prostřednictvím emailu fs@arango.cz nebo telefonicky na čísle +420 251 616 950 či mobilním telefonem 603 467 813.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál silikonové
Velikost S
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud