Pokud hledáte polomasku, která vám zajistí snadnější dýchání a zároveň sníží akumulaci tepla a vlhkosti, pak je tato polomaska s výdechovým ventilkem tou správnou volbou pro vás. Díky provedení Quick Latch (QL) ji můžete snadno nasadit či sejmout bez nutnosti sundávání bezpečnostní přilby či obličejového štítu, což zvyšuje vaši efektivitu a pohodlí při práci. Silikonová obličejová část zajišťuje pohodlné nošení a skvělé těsnění, zatímco bajonetový úchytný systém filtru 3M zaručuje bezpečné upevnění... Celý popis

Koupit za 909 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte polomasku, která vám zajistí snadnější dýchání a zároveň sníží akumulaci tepla a vlhkosti, pak je tato polomaska s výdechovým ventilkem tou správnou volbou pro vás. Díky provedení Quick Latch (QL) ji můžete snadno nasadit či sejmout bez nutnosti sundávání bezpečnostní přilby či obličejového štítu, což zvyšuje vaši efektivitu a pohodlí při práci. Silikonová obličejová část zajišťuje pohodlné nošení a skvělé těsnění, zatímco bajonetový úchytný systém filtru 3M zaručuje bezpečné upevnění a možnost výběru z široké škály filtrů proti různým škodlivinám. Tato polomaska je skvělou volbou pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu a zároveň pohodlí při práci. Nezapomeňte, že k dispozici je také široká škála příslušenství a náhradních dílů, abyste mohli svou polomasku libovolně upravit či doplnit.

Hlavní parametry:
- Polomaska s výdechovým ventilkem
- Provedení Quick Latch (QL) pro snadné nasazení a sejmutí
- Silikonová obličejová část pro pohodlné nošení
- Bajonetový úchytný systém filtru 3M pro bezpečné upevnění filtrů
- Možnost výběru z široké škály filtrů proti plynům, výparům a jemným částicím
- Široká škála příslušenství a náhradních dílů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál silikonové
Velikost M
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud