3M 6503QL Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska 3M 6503QL je ideální volbou pro ty, kteří pracují v náročných a znečištěných prostředích. Tato polomaska je navržena pro dva ochranné filtry a je ve velikosti M, což ji činí vhodnou pro širokou škálu uživatelů. Díky funkci rychlého odepnutí a zapnutí (QL) můžete snadno sundat nebo nasadit masku, aniž byste museli sundávat další ochranné prvky jako přilbu či obličejový štít. Polomaska je vyrobena z vázaného silikonu, který zajišťuje, že se žádné částice materiálu neuvolní do okolí, což... Celý popis

Koupit za 909 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska 3M 6503QL je ideální volbou pro ty, kteří pracují v náročných a znečištěných prostředích. Tato polomaska je navržena pro dva ochranné filtry a je ve velikosti M, což ji činí vhodnou pro širokou škálu uživatelů. Díky funkci rychlého odepnutí a zapnutí (QL) můžete snadno sundat nebo nasadit masku, aniž byste museli sundávat další ochranné prvky jako přilbu či obličejový štít.

Polomaska je vyrobena z vázaného silikonu, který zajišťuje, že se žádné částice materiálu neuvolní do okolí, což je zvláště důležité při práci v lakovenách. Díky tomuto materiálu je zaručena dlouhá životnost polomasky. Maska je určena pro opakované použití a poskytuje ochranu proti plynům a výparům. Je kompatibilní s různými typy bajonetových filtrů 3M a také se svářečskými a brusičskými štíty téže značky.

Pokud si nejste jisti správnou velikostí, můžete ji jednoduše zjistit měřením vzdálenosti od kořene nosu po bradu a podle toho si vybrat:

- Do 11,5 cm - malá velikost
- Od 12 do 13 cm - střední velikost
- Nad 13 cm - velká velikost

**Hlavní parametry:**
- Velikost: M
- Materiál: Vázaný silikon
- Využití: Ochrana v náročných a znečištěných prostředích proti plynům a výparům
- Kompatibilita: S bajonetovými filtry 3M (řady 2000, 5000, 6000), svářečskými a brusičskými štíty
- Barva: Šedá-modrá

Nenechte svou ochranu náhodě a vsaďte na spolehlivost a kvalitu značky 3M. S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí i v nejnáročnějších pracovních podmínkách.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál silikonové
Velikost L
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud