3M 6700 11441 maska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Celoobličejové masky řady 6000 jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlnou ochranu bez zbytečných komplikací. Díky svému inovativnímu designu jsou tyto masky snadno použitelné a vyžadují minimální údržbu. Bezpečnost a pohodlí uživatele jsou zde na prvním místě, a to díky kvalitnímu materiálu a ergonomickému tvaru, který se přizpůsobí vašemu obličeji. Navíc všechny masky této řady disponují bajonetovým připevňovacím systémem filtru 3M, což zajišťuje rychlou a snadnou výměnu filtrů bez ztráty... Celý popis

Koupit za 4 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejové masky řady 6000 jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlnou ochranu bez zbytečných komplikací. Díky svému inovativnímu designu jsou tyto masky snadno použitelné a vyžadují minimální údržbu. Bezpečnost a pohodlí uživatele jsou zde na prvním místě, a to díky kvalitnímu materiálu a ergonomickému tvaru, který se přizpůsobí vašemu obličeji. Navíc všechny masky této řady disponují bajonetovým připevňovacím systémem filtru 3M, což zajišťuje rychlou a snadnou výměnu filtrů bez ztráty času nebo obtížné manipulace. S řadou 6000 budete mít jistotu, že vaše ochrana je efektivní a bezstarostná.

Hlavní parametry:
- Celoobličejové masky řady 6000
- Minimální údržba a snadné použití
- Bajonetový připevňovací systém filtru 3M pro rychlou výměnu filtrů
- Ergonomický tvar pro maximální pohodlí a bezpečnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud