3M 6800 11442 maska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Celoobličejové masky řady 6000 jsou tím správným řešením pro ty, kteří hledají pohodlnou a snadno použitelnou ochranu. Díky svému designu minimalizují potřebu údržby a zajišťují maximální pohodlí během nošení. S bajonetovým připevňovacím systémem filtrů 3M jsou tyto masky skvělou volbou pro ty, kteří chtějí rychle a snadno vyměnit filtry, aniž by museli složitě manipulovat s maskou. Hlavní parametry: - Celoobličejové masky řady 6000 - Minimalizuje potřebu údržby - Maximální pohodlí uživatele -... Celý popis

Koupit za 5 321 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejové masky řady 6000 jsou tím správným řešením pro ty, kteří hledají pohodlnou a snadno použitelnou ochranu. Díky svému designu minimalizují potřebu údržby a zajišťují maximální pohodlí během nošení. S bajonetovým připevňovacím systémem filtrů 3M jsou tyto masky skvělou volbou pro ty, kteří chtějí rychle a snadno vyměnit filtry, aniž by museli složitě manipulovat s maskou.

Hlavní parametry:
- Celoobličejové masky řady 6000
- Minimalizuje potřebu údržby
- Maximální pohodlí uživatele
- Bajonetový připevňovací systém filtrů 3M
- Snadná a rychlá výměna filtrů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M

Články odjinud