Ochrana vašeho obličeje nikdy nebyla pohodlnější než s celoobličejovou maskou 3M 6900. Tato maska je vyrobena z lehkého a měkkého hypoalergenního materiálu, který poskytuje maximální komfort a pohodlí při nošení. Díky širokému zornému poli vám nic neuteče z dohledu, a nastavitelný upínací systém zajistí perfektní a bezpečné přilnutí k obličeji. S touto maskou budete mít jistotu, že jste v bezpečí a chráněni před nebezpečnými látkami nebo částicemi. Hlavní parametry: - Typ: celoobličejová maska... Celý popis

Koupit za 3 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašeho obličeje nikdy nebyla pohodlnější než s celoobličejovou maskou 3M 6900. Tato maska je vyrobena z lehkého a měkkého hypoalergenního materiálu, který poskytuje maximální komfort a pohodlí při nošení. Díky širokému zornému poli vám nic neuteče z dohledu, a nastavitelný upínací systém zajistí perfektní a bezpečné přilnutí k obličeji. S touto maskou budete mít jistotu, že jste v bezpečí a chráněni před nebezpečnými látkami nebo částicemi.

Hlavní parametry:
- Typ: celoobličejová maska
- Materiál: hypoalergenní materiál
- Norma: EN 136: 1998
- Zorné pole: široké
- Upínací systém: nastavitelný
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost L

Články odjinud