Pokud se věnujete lakování nebo jiným pracím, které vyžadují ochranu dýchacích cest, pak je tato maska pro vás. 3M 7501 je kvalitní polomaska, která poskytuje spolehlivou ochranu proti škodlivým částicím a výparům během práce. Díky svému ergonomickému designu se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje a zaručí pohodlné nošení i po delší dobu. Maska je vybavena ventilem pro snadnější dýchání a nastavitelnými popruhy pro perfektní přilnutí. Součástí sady jsou také filtry, které zajišťují ještě lepší ochranu... Celý popis

Koupit za 1 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud se věnujete lakování nebo jiným pracím, které vyžadují ochranu dýchacích cest, pak je tato maska pro vás. 3M 7501 je kvalitní polomaska, která poskytuje spolehlivou ochranu proti škodlivým částicím a výparům během práce. Díky svému ergonomickému designu se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje a zaručí pohodlné nošení i po delší dobu. Maska je vybavena ventilem pro snadnější dýchání a nastavitelnými popruhy pro perfektní přilnutí. Součástí sady jsou také filtry, které zajišťují ještě lepší ochranu a bezpečnost při práci. S touto maskou budete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí, a můžete se plně soustředit na svou práci.

Hlavní parametry:
- Typ: polomaska
- Velikost: S
- Zahrnuty filtry pro ochranu
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Ventil pro snadnější dýchání
- Nastavitelné popruhy pro perfektní přilnutí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud