3M 7502 polomaska

98 %
Stars
(13 hodnocení)

Sada 7502 MEDIUM 3M polomaska + pár filtrů 6038 P3R na koronavirus Ochranná polomaska 3M 7502 je skvělým pomocníkem pro práci v náročných podmínkách. Díky svému inovativnímu designu a kvalitním materiálům poskytuje spolehlivou ochranu před plynovými částicemi a výpary. Polomaska je vyrobena z eudermického silikonu, což zajišťuje pohodlné nošení a dlouhou životnost. Díky náhlavním páskům je možné masku snadno sejmout i během krátkých přestávek, což zvyšuje pohodlí a bezpečnost uživatele. Bajonetový... Celý popis

Koupit za 1 033 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada 7502 MEDIUM 3M polomaska + pár filtrů 6038 P3R na koronavirus

Ochranná polomaska 3M 7502 je skvělým pomocníkem pro práci v náročných podmínkách. Díky svému inovativnímu designu a kvalitním materiálům poskytuje spolehlivou ochranu před plynovými částicemi a výpary. Polomaska je vyrobena z eudermického silikonu, což zajišťuje pohodlné nošení a dlouhou životnost. Díky náhlavním páskům je možné masku snadno sejmout i během krátkých přestávek, což zvyšuje pohodlí a bezpečnost uživatele. Bajonetový úchytný systém filtru 3M zajistí pevné a bezpečné upevnění filtrů. Dýchací ventilek zase usnadní dýchání a minimalizuje akumulaci tepla a vlhkosti uvnitř masky. S touto sadou polomasky a filtrů 6038 P3R budete mít jistotu, že jste dobře chráněni při práci.

Hlavní parametry:
- Typ: Polomaska 7502
- Velikost: MEDIUM
- Filtr: 6038 P3R
- Materiál: Eudermický silikon
- Dýchací ventilek: Ano
- Bajonetový úchytný systém: Ano
- Kompatibilita s filtry řady: 2000, 5000, 6000
- Certifikace: CE
- Počet filtrů v balení: 2
- Stupeň ochrany filtrů: P3R
- Vhodné pro: Kapalné i pevné částice, organické výpary, kyselé plyny
- Aplikace: Svařování, práce s toxickými látkami, radioaktivními látkami, dřevem atd.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál plastové
Velikost M
Typ polomasky
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud