Polomaska, která vám poskytne spolehlivou ochranu při práci s rozstřikovanými barvami. Díky širokému sortimentu filtrů dokáže účinně ochránit proti různým plynům, parám a kouři, a to i v případě kombinací těchto škodlivin. Silikonová polomaska je navržena tak, aby byla pohodlná na obličeji i při delším nošení. S bajonetovým uzávěrem pro snadnou montáž filtrů a vhodná i pro práškové barvy. Dostupná v velikostech M a L, aby vyhovovala různým uživatelům. POZOR: Tento produkt obsahuje pouze tělo masky,... Celý popis

Koupit za 1 043 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska, která vám poskytne spolehlivou ochranu při práci s rozstřikovanými barvami. Díky širokému sortimentu filtrů dokáže účinně ochránit proti různým plynům, parám a kouři, a to i v případě kombinací těchto škodlivin. Silikonová polomaska je navržena tak, aby byla pohodlná na obličeji i při delším nošení. S bajonetovým uzávěrem pro snadnou montáž filtrů a vhodná i pro práškové barvy. Dostupná v velikostech M a L, aby vyhovovala různým uživatelům. POZOR: Tento produkt obsahuje pouze tělo masky, pro plnou funkčnost je nutné dokoupit následující komponenty: 3M Držák předfiltru (2 ks), 3M Předfiltr P2 (2 ks) a 3M Uhlíkový filtr A2 (2 ks).

Hlavní parametry:
- Typ masky: polomaska
- Materiál: silikon
- Uzávěr: bajonetový
- Velikosti: M, L
- Potřebné komponenty pro funkčnost: 3M Držák předfiltru (2 ks), 3M Předfiltr P2 (2 ks), 3M Uhlíkový filtr A2 (2 ks)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M

Články odjinud