3M 7503 polomaska

96 %
Stars
(4 hodnocení)

Ochranná polomaska 3M 7503 je ideální volbou pro ty, kteří pracují v extrémních prostředích a potřebují spolehlivou ochranu. Tato velká velikost polomasky je vyrobena z eudermického silikonu a disponuje inovativními náhlavními pásky, které umožňují snadné sejmutí masky během krátkých přestávek, aniž byste ji museli úplně sundat. Díky dvěma filtrům po stranách máte vyváženější přilnutí a zlepšené zorné pole. Hlavní parametry: - Bajonetový úchytný systém filtru 3M pro bezpečné upevnění - Nákladově... Celý popis

Koupit za 1 033 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná polomaska 3M 7503 je ideální volbou pro ty, kteří pracují v extrémních prostředích a potřebují spolehlivou ochranu. Tato velká velikost polomasky je vyrobena z eudermického silikonu a disponuje inovativními náhlavními pásky, které umožňují snadné sejmutí masky během krátkých přestávek, aniž byste ji museli úplně sundat. Díky dvěma filtrům po stranách máte vyváženější přilnutí a zlepšené zorné pole.

Hlavní parametry:
- Bajonetový úchytný systém filtru 3M pro bezpečné upevnění
- Nákladově efektivní náhradní filtry
- Výdechový ventilek pro snadnější dýchání
- Měkký silikonový materiál pro větší pohodlí
- Kompatibilita s filtry řady 2000, 5000 a 6000
- Stabilita a menší tlak na nos díky náhlavním páskům
- Možnost nošení s jinými ochrannými pomůckami
- Certifikace podle evropských norem EN140 a EN136
- Označení CE

Vyberte si správnou velikost masky na základě měření vzdálenosti od kořene nosu po bradu. Maska je dodávána bez filtrů, které jsou k dispozici jako doplňkový produkt.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál silikonové
Velikost L
Typ polomasky

Články odjinud