S polomaskou s výdechovým ventilkem od renomované značky 3M se budete cítit v bezpečí a pohodlí při práci v nebezpečném prostředí. Díky výdechovému ventilku máte zajištěné snadnější dýchání a minimalizaci akumulace tepla a vlhkosti uvnitř masky. Bayonetový úchytný systém filtru 3M zajistí bezpečné upevnění a snadnou výměnu filtrů. Měkký silikonový materiál, ze kterého je maska vyrobena, poskytuje větší pružnost a lehčí kontakt s obličejem a hlavou, což zvyšuje komfort při nošení. Tato polomaska... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S polomaskou s výdechovým ventilkem od renomované značky 3M se budete cítit v bezpečí a pohodlí při práci v nebezpečném prostředí. Díky výdechovému ventilku máte zajištěné snadnější dýchání a minimalizaci akumulace tepla a vlhkosti uvnitř masky. Bayonetový úchytný systém filtru 3M zajistí bezpečné upevnění a snadnou výměnu filtrů.

Měkký silikonový materiál, ze kterého je maska vyrobena, poskytuje větší pružnost a lehčí kontakt s obličejem a hlavou, což zvyšuje komfort při nošení. Tato polomaska je kompatibilní se všemi existujícími filtry řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000, což zajišťuje širokou škálu možností ochrany v závislosti na vašich potřebách.

Systém náhlavních pásků a třmenu s možností nastavení poskytuje větší stabilitu a snižuje tlak na nos, což zvyšuje pohodlí i bezpečnost nošení. Tato polomaska splňuje normu EN 140:1998 a stupeň ochrany závisí na zvoleném filtru (který není součástí balení). K dispozici je v modré barvě a ve velikostech S (7501), M (7502) a L (7503).

Hlavní parametry:
- Materiál: eudermický silikon
- Norma: EN 140:1998
- Kompatibilita s filtry: řada 2000, 5000, a většina filtrů řady 6000
- Barva: modrá
- Velikosti: S (7501), M (7502), L (7503)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál silikonové
Velikost L
Typ polomasky

Články odjinud