3M 8822 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro své dýchací cesty, pak je 3M 8822 polomaska s filtračními maskami tou správnou volbou pro vás. Tato kvalitní polomaska je navržena tak, aby poskytovala vysokou účinnost filtrace a zároveň pohodlí při nošení. Díky své ergonomické konstrukci se skvěle přizpůsobí tvaru obličeje a zajistí tak pevné a bezpečné utěsnění. Můžete si být jisti, že dýchání skrze tuto masku bude snadné a příjemné i po delší dobu používání. S balením obsahujícím 10 kusů máte dostatek mask... Celý popis

Koupit za 556 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro své dýchací cesty, pak je 3M 8822 polomaska s filtračními maskami tou správnou volbou pro vás. Tato kvalitní polomaska je navržena tak, aby poskytovala vysokou účinnost filtrace a zároveň pohodlí při nošení. Díky své ergonomické konstrukci se skvěle přizpůsobí tvaru obličeje a zajistí tak pevné a bezpečné utěsnění. Můžete si být jisti, že dýchání skrze tuto masku bude snadné a příjemné i po delší dobu používání. S balením obsahujícím 10 kusů máte dostatek mask pro dlouhodobé používání nebo pro sdílení s rodinou a přáteli. Buďte připraveni na jakoukoli situaci a důvěřujte ochraně, kterou vám poskytne 3M 8822 polomaska.

Hlavní parametry:
- Typ: Polomaska s filtračními maskami
- Počet kusů: 10
- Vysoká účinnost filtrace
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Bezpečné utěsnění a pevný držák
- Snadné dýchání i po delší době používání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost univerzální
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano
masky s ochranou proti prachu a pylu ano

Články odjinud