Filtrační polomaska 3M™ 8835 FFP3 s ventilkem PREMIUM je ideální volbou pro ty, kteří hledají výjimečné pohodlí a maximální bezpečnost. Díky lehké konstrukci a odstupu od obličeje poskytuje nejen skvělý komfort, ale také efektivní ochranu před viry, bakteriemi a částicemi. Tato špičková polomaska splňuje požadavky zkoušky odolnosti vůči ucpání, což znamená, že je vhodná pro opakované použití i déle než jednu směnu. Ventil 3M™ Cool Flow™ zajistí pohodlnou ochranu i v horkých a vlhkých podmínkách,... Celý popis

Koupit za 226 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Filtrační polomaska 3M™ 8835 FFP3 s ventilkem PREMIUM je ideální volbou pro ty, kteří hledají výjimečné pohodlí a maximální bezpečnost. Díky lehké konstrukci a odstupu od obličeje poskytuje nejen skvělý komfort, ale také efektivní ochranu před viry, bakteriemi a částicemi. Tato špičková polomaska splňuje požadavky zkoušky odolnosti vůči ucpání, což znamená, že je vhodná pro opakované použití i déle než jednu směnu.

Ventil 3M™ Cool Flow™ zajistí pohodlnou ochranu i v horkých a vlhkých podmínkách, díky snížení nárůstu teploty uvnitř masky. Barevně označené náhlavní pásky usnadňují identifikaci úrovně ochrany, zatímco kompatibilita s ochrannými brýlemi a ochranou sluchu od 3M zvyšuje flexibilitu v použití.

Pokud hledáte spolehlivou a efektivní ochranu pro práci s prachem, mlhou nebo kovovými výpary, polomaska 3M™ 8835 FFP3 je pro vás tou správnou volbou. Díky možnosti až 50x opakovaného použití při maximální úrovni využití je tato maska skvělým investičním kouskem pro vaše bezpečí.

**Hlavní parametry:**
- Maximální pohodlí a bezpečnost
- Lehká konstrukce
- Barevně označené náhlavní pásky pro snadnou identifikaci úrovně ochrany
- FFP3 filtrace pro spolehlivou ochranu před viry, bakteriemi a částicemi
- Ventil 3M™ Cool Flow™ pro snížení teploty uvnitř masky
- Kompatibilita s ochrannými brýlemi a ochranou sluchu od 3M
- Až 50x opakované použití s maximální úrovní využití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Třída ochrany FFP3

Články odjinud