3M 9322G3 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana dýchacích cest je v dnešní době klíčová a s protiprachovou polomaskou 3M MAS-P2-9322G3 10ks budete mít jistotu, že jste dobře chráněni před nebezpečnými částicemi v ovzduší. Tato polomaska je vybavena výdechovým ventilkem, který zvyšuje pohodlí při dýchání a zabraňuje zamlžování brýlí. Díky ergonomickému designu se maska dobře přizpůsobí tvaru obličeje a zajišťuje pohodlné nošení i po delší dobu. Sada obsahuje 10 kusů masek, což zaručuje dlouhou dobu použití bez nutnosti časté výměny. Hlavní... Celý popis

Koupit za 1 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana dýchacích cest je v dnešní době klíčová a s protiprachovou polomaskou 3M MAS-P2-9322G3 10ks budete mít jistotu, že jste dobře chráněni před nebezpečnými částicemi v ovzduší. Tato polomaska je vybavena výdechovým ventilkem, který zvyšuje pohodlí při dýchání a zabraňuje zamlžování brýlí. Díky ergonomickému designu se maska dobře přizpůsobí tvaru obličeje a zajišťuje pohodlné nošení i po delší dobu. Sada obsahuje 10 kusů masek, což zaručuje dlouhou dobu použití bez nutnosti časté výměny.

Hlavní parametry:
- Protiprachová polomaska 3M MAS-P2-9322G3
- S výdechovým ventilkem pro pohodlné dýchání
- Ergonomický design pro dokonalé přizpůsobení obličeji
- Zabraňuje zamlžování brýlí
- Balení obsahuje 10 kusů masek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost univerzální
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud