3M 9914 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná respirátorová maska třídy FFP1 s výdechovým ventilkem je skvělým pomocníkem pro práci v průmyslovém prostředí nebo při řemeslných činnostech. Tvarovaný design masky zajišťuje pohodlné nošení po dlouhou dobu, aniž byste se cítili nepohodlně. Díky předfiltru s aktivním uhlím je maska schopna efektivně chránit proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci až do 4x NPK-P. Navíc poskytuje ochranu i proti organickým parám, což je ideální pro různé pracovní situace. Kovový tvar masky je navržen... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná respirátorová maska třídy FFP1 s výdechovým ventilkem je skvělým pomocníkem pro práci v průmyslovém prostředí nebo při řemeslných činnostech. Tvarovaný design masky zajišťuje pohodlné nošení po dlouhou dobu, aniž byste se cítili nepohodlně. Díky předfiltru s aktivním uhlím je maska schopna efektivně chránit proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci až do 4x NPK-P. Navíc poskytuje ochranu i proti organickým parám, což je ideální pro různé pracovní situace. Kovový tvar masky je navržen tak, aby byl odolný proti zborcení, což zvyšuje její životnost a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Třída: FFP1
- Výdechový ventilek: Ano
- Předfiltr s aktivním uhlím: Ano
- Ochrana proti tuhým a kapalným částicím: Do 4x NPK-P
- Ochrana proti organickým parám: Ano
- Odolný kovový tvar: Ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis

Články odjinud