3M Aura 9312+ polomaska FFP1

93 %
Stars
(0 hodnocení)

Respirátor 3M 9312 Aura je spolehlivým ochranným prvkem pro práci v prostředí s jemným prachem a kapalnými aerosoly. Díky třídě ochrany FFP1 poskytuje účinnou ochranu před nebezpečnými částicemi bez zvláštní toxicity. Originální 3panelový design respirátoru umožňuje snadný pohyb obličeje a tvarovaný horní panel se přizpůsobí nosu a konturám obličeje pro dokonalé utěsnění. Ventilek 3M™ Cool Flow™ zase pomáhá minimalizovat tvorbu tepla v horkých podmínkách a reliéfní horní panel brání zamlžování brýlí.... Celý popis

Koupit za 31 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Respirátor 3M 9312 Aura je spolehlivým ochranným prvkem pro práci v prostředí s jemným prachem a kapalnými aerosoly. Díky třídě ochrany FFP1 poskytuje účinnou ochranu před nebezpečnými částicemi bez zvláštní toxicity. Originální 3panelový design respirátoru umožňuje snadný pohyb obličeje a tvarovaný horní panel se přizpůsobí nosu a konturám obličeje pro dokonalé utěsnění. Ventilek 3M™ Cool Flow™ zase pomáhá minimalizovat tvorbu tepla v horkých podmínkách a reliéfní horní panel brání zamlžování brýlí. Díky podbradnímu úchytu je respirátor snadno umístitelný a seřiditelný, a díky plochému designu se snadno skladuje. Barevně označené náhlavní pásky usnadňují identifikaci třídy ochrany FFP1.

**Hlavní parametry:**
- Třída ochrany: FFP1
- Norma: EN 149:2001+A1:2009
- 3panelový design pro větší pohyb obličeje
- Technologie filtru s nízkým odporem pro snadné dýchání
- Ventilek 3M™ Cool Flow™ pro redukci tepla
- Reliéfní horní panel proti zamlžování brýlí
- Podbradní úchyt pro snadné umístění
- Barevně označené náhlavní pásky pro snadnou identifikaci
- Maximální úroveň využití: Až do 4 x PEL
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Třída ochrany FFP1
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud