3M AVIVA A2P3 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud se věnujete péči o rostliny a ochraně rostlin před škodlivými látkami, pak je tato 3M Scott Polomaska s filtrem na postřik rostlin tou správnou volbou pro vaše potřeby. Tato kvalitní polomaska vám poskytne spolehlivou ochranu proti nebezpečným částicím, výpary a plynům, které mohou být přítomny při postřiku rostlin. Díky pohodlnému designu a nastavitelným popruhům poskytuje polomaska skvělý komfort při nošení a zároveň zajišťuje bezpečnost a ochranu vašeho zdraví při práci v zahradě nebo na... Celý popis

Koupit za 1 182 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud se věnujete péči o rostliny a ochraně rostlin před škodlivými látkami, pak je tato 3M Scott Polomaska s filtrem na postřik rostlin tou správnou volbou pro vaše potřeby. Tato kvalitní polomaska vám poskytne spolehlivou ochranu proti nebezpečným částicím, výpary a plynům, které mohou být přítomny při postřiku rostlin. Díky pohodlnému designu a nastavitelným popruhům poskytuje polomaska skvělý komfort při nošení a zároveň zajišťuje bezpečnost a ochranu vašeho zdraví při práci v zahradě nebo na poli. S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před škodlivými látkami a můžete se plně soustředit na svou práci bez obav o zdraví.

Hlavní parametry:
- Kvalitní polomaska od renomované značky 3M Scott
- Vybraný filtr poskytuje ochranu proti nebezpečným částicím, výparům a plynům
- Pohodlný design s nastavitelnými popruhy pro skvělý komfort při nošení
- Ideální pro použití při postřiku rostlin pro ochranu dýchacích cest
- Zajišťuje spolehlivou ochranu a bezpečnost při práci v zahradě nebo na poli
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost L
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud