3M C112 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Chráníte svůj lak před poškrábáním a oděrknutím? S ochranou laku 3M 3MC112 můžete mít klid. Tato transparentní fólie poskytuje vynikající ochranu proti vlivům prostředí a mechanickému poškození. Díky své odolnosti a pružnosti je ideální pro aplikaci na různé části vozidla, jako jsou nárazníky, kapoty nebo zrcátka. Navíc se snadno aplikuje a odstraňuje bez poškození laku. S ochranou laku 3M 3MC112 si můžete být jisti, že váš vůz zůstane v perfektním stavu i po dlouhou dobu. Hlavní parametry: - Transparentní... Celý popis

Koupit za 458 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Chráníte svůj lak před poškrábáním a oděrknutím? S ochranou laku 3M 3MC112 můžete mít klid. Tato transparentní fólie poskytuje vynikající ochranu proti vlivům prostředí a mechanickému poškození. Díky své odolnosti a pružnosti je ideální pro aplikaci na různé části vozidla, jako jsou nárazníky, kapoty nebo zrcátka. Navíc se snadno aplikuje a odstraňuje bez poškození laku. S ochranou laku 3M 3MC112 si můžete být jisti, že váš vůz zůstane v perfektním stavu i po dlouhou dobu.

Hlavní parametry:
- Transparentní ochranná fólie
- Ochrana proti poškrábání a oděrknutí
- Odolná a pružná
- Snadná aplikace a odstranění bez poškození laku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud