Ochranná maska 3M-MAS-F-6000 je skvělým pomocníkem pro práci v různých odvětvích, kde je potřeba ochrany dýchacích cest. Tato maska z řady 6000 je jednoduchá na ovládání a velmi pohodlná k nošení. Díky novému výdechovému ventilu je odolná a snadno udržovatelná. Systém připojení 3M™ s magnetickým konektorem umožňuje snadné připojení různých filtrů podle individuálních potřeb. Maska je vybavena měkkou, hypoalergenní elastomerovou částí obličeje a lehkým celoobličejovým krytem, který zajišťuje vysoký... Celý popis

Koupit za 5 112 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná maska 3M-MAS-F-6000 je skvělým pomocníkem pro práci v různých odvětvích, kde je potřeba ochrany dýchacích cest. Tato maska z řady 6000 je jednoduchá na ovládání a velmi pohodlná k nošení. Díky novému výdechovému ventilu je odolná a snadno udržovatelná. Systém připojení 3M™ s magnetickým konektorem umožňuje snadné připojení různých filtrů podle individuálních potřeb. Maska je vybavena měkkou, hypoalergenní elastomerovou částí obličeje a lehkým celoobličejovým krytem, který zajišťuje vysoký komfort. Polycarbonátové sklo poskytuje široké pole vidění a odolnost proti poškrábání a nárazům. Díky chráněnému výdechovému ventilu 3M™ Cool Flow je dýchání snadnější a eliminuje vibrace ventilu.

Hlavní parametry:
- Víceúčelová ochranná maska z řady 6000
- Nový výdechový ventil zvyšuje odolnost a snadnost udržování
- Systém připojení 3M™ s magnetickým konektorem pro různé filtry
- Měkká elastomerová část obličeje a lehký celoobličejový kryt
- Polycarbonátové sklo s odolností proti poškrábání
- Chráněný výdechový ventil 3M™ Cool Flow pro snadnější dýchání
- Kombinace dvou úrovní ochrany výměníkových vložek
- Splňuje normu EN136

Ochranná maska 3M-MAS-F-6000 je ideální volbou pro profesionály v odvětví zpracování kovů, stavebnictví, automobilový průmysl, hornictví, zemědělství, řemesla a další. S touto maskou můžete pracovat s jistotou a bezpečím, aniž byste museli trpět nepohodlím či omezením pohybu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
respirátory s ventilací ano
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud