3M celoobličejová FF-302

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná maska Scott Promask textura je skvělým pomocníkem pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci nebo koníčcích. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje vysokou úroveň ochrany proti nebezpečným částicím ve vzduchu. Navíc je velmi pohodlná na nošení, díky ergonomickému designu a nastavitelným popruhům se snadno přizpůsobí každému uživateli. Masku lze snadno vyčistit a dezinfikovat, což zajišťuje dlouhou životnost a opakované použití. Scott Promask... Celý popis

Koupit za 3 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná maska Scott Promask textura je skvělým pomocníkem pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci nebo koníčcích. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje vysokou úroveň ochrany proti nebezpečným částicím ve vzduchu. Navíc je velmi pohodlná na nošení, díky ergonomickému designu a nastavitelným popruhům se snadno přizpůsobí každému uživateli. Masku lze snadno vyčistit a dezinfikovat, což zajišťuje dlouhou životnost a opakované použití. Scott Promask textura je skvělou volbou pro profesionály i domácí kutily, kteří dbají na své zdraví a bezpečnost.

Hlavní parametry:
- Kvalitní ochranná maska Scott Promask textura
- Vysoká úroveň ochrany proti nebezpečným částicím
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Nastavitelné popruhy pro individuální přizpůsobení
- Snadná údržba a dezinfekce pro dlouhou životnost
- Vhodná pro profesionální i domácí použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost univerzální
Typ celoobličejové masky
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud