3M HF-302 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska 3M™ Reusable Half Mask HF-302 je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest při práci s nečistotami ve vzduchu. Díky kompatibilitě s filtry se závitem DIN řady 3M™ DT nabízí širokou škálu použití a pohodlné nošení. Tato polomaska je navržena s důrazem na detaily pro maximální komfort a efektivitu. Hlavní parametry: - Pružný těsnicí břit se přizpůsobí obličeji nositele pro lepší komfort - Mechanismus pro zrychlené testování usazení zajišťuje správné nasazení masky - Integrovaný řečový... Celý popis

Koupit za 850 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska 3M™ Reusable Half Mask HF-302 je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest při práci s nečistotami ve vzduchu. Díky kompatibilitě s filtry se závitem DIN řady 3M™ DT nabízí širokou škálu použití a pohodlné nošení. Tato polomaska je navržena s důrazem na detaily pro maximální komfort a efektivitu.

Hlavní parametry:
- Pružný těsnicí břit se přizpůsobí obličeji nositele pro lepší komfort
- Mechanismus pro zrychlené testování usazení zajišťuje správné nasazení masky
- Integrovaný řečový panel usnadňuje komunikaci při nošení masky
- Nosní klip umožňuje pohodlnou integraci s brýlemi
- Odolná čelenka s elastickými pásky umožňuje snadné a bezpečné zapínání
- Dolů směřující výdechový ventil minimalizuje zamlžování zorného pole
- Kompatibilita s filtry řady 3M DT pro snadnou výměnu filtrů

Pokud si nejste jisti s volbou velikosti, můžete jednoduše změřit vzdálenost od kořene nosu po bradu a podle následujícího orientačního měření zvolit správnou velikost:
- Do 11,5 cm - malá velikost
- Od 12 do 13 cm - střední velikost
- Nad 13 cm - velká velikost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M

Články odjinud