3M HF-3034 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S HF-3034 opakovaně použitelnou polomaskou s mluvítkem a filtrem A2P3 na lakování ve velké velikosti budete mít vše, co potřebujete k ochraně při práci s nátěrovými hmotami. Tato sada obsahuje 3M™ opakovaně použitelnou polomasku HF-301 a kombinovaný filtr CF32 A2P3 R D DT-4041E v praktickém úložném boxu. Tato sada je ideální volbou pro lakýrníky, kteří hledají pohodlné a praktické řešení pro svou ochranu. Kombinovaný filtr odstraňuje potřebu používat předfiltry nebo nástavce pro předfiltry, což... Celý popis

Koupit za 1 587 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S HF-3034 opakovaně použitelnou polomaskou s mluvítkem a filtrem A2P3 na lakování ve velké velikosti budete mít vše, co potřebujete k ochraně při práci s nátěrovými hmotami. Tato sada obsahuje 3M™ opakovaně použitelnou polomasku HF-301 a kombinovaný filtr CF32 A2P3 R D DT-4041E v praktickém úložném boxu.

Tato sada je ideální volbou pro lakýrníky, kteří hledají pohodlné a praktické řešení pro svou ochranu. Kombinovaný filtr odstraňuje potřebu používat předfiltry nebo nástavce pro předfiltry, což usnadňuje celý proces.

Díky této sadě budete chráněni při běžném lakování, broušení, používání rozpouštědel, výrobě vozidel, leteckém průmyslu, práci s epoxidovou pryskyřicí, výrobě lodí, výrobě barev, laků, lepidel a pryskyřic.

Jak správně zvolit velikost? Stačí změřit vzdálenost od kořene nosu po bradu a podle následujícího klíče vybrat správnou velikost:

- do 11,5 cm - malá velikost
- od 12 do 13 cm - střední velikost
- nad 13 cm - velká velikost

Hlavní parametry:
- Typ masky: opakovaně použitelná polomaska s mluvítkem
- Velikost: velká
- Filtrovací třída: A2P3
- Obsah sady: 3M™ opakovaně použitelná polomaska HF-301, 3M™ kombinovaný filtr CF32 A2P3 R D DT-4041E
- Aplikace: běžné lakování, broušení, používání rozpouštědel, letecký průmysl, práce s epoxidovou pryskyřicí, výroba lodí, výroba a použití barev, laků, lepidel a pryskyřic
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud