3M HF-800 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí, pak je pro vás ideální volbou 3M Secure Click polomaska s ochrannou maskou filtr A2P3. Tato kvalitní polomaska od renomovaného výrobce 3M vám poskytne vysokou úroveň ochrany proti nebezpečným částicím, výparům a plynům, které mohou ohrozit vaše zdraví. Díky inovativnímu designu a pohodlnému nošení vám tato polomaska umožní pohybovat se bez omezení a současně si zachovat bezpečí. S certifikací A2P3 splňuje tato ochranná... Celý popis

Koupit za 1 702 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí, pak je pro vás ideální volbou 3M Secure Click polomaska s ochrannou maskou filtr A2P3. Tato kvalitní polomaska od renomovaného výrobce 3M vám poskytne vysokou úroveň ochrany proti nebezpečným částicím, výparům a plynům, které mohou ohrozit vaše zdraví. Díky inovativnímu designu a pohodlnému nošení vám tato polomaska umožní pohybovat se bez omezení a současně si zachovat bezpečí.

S certifikací A2P3 splňuje tato ochranná maska nejvyšší bezpečnostní standardy a poskytuje vám jistotu, že jste dobře chráněni v každé pracovní situaci. Dvojitý filtr zaručuje účinnou ochranu proti škodlivým látkám ve vašem okolí a zároveň umožňuje snadnou výměnu filtrů pro dlouhodobé používání.

S 3M Secure Click polomaskou s ochrannou maskou filtr A2P3 budete mít jistotu, že vaše zdraví je na prvním místě, a že můžete pracovat s maximálním komfortem a bezpečností.

Hlavní parametry:
- Typ filtrační třídy: A2P3
- Certifikace: EN 14387:2004, EN 143:2000
- Výměnné filtry: ano
- Vhodné pro: ochranu dýchacích cest před částicemi, výpary a plyny
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud