3M™ Secure Click™ HF-801SD - Polomaska s Mluvítkem pro Pohodlnou a Bezpečnou Práci Přineste do své práce novou úroveň pohodlí a bezpečnosti s polomaskou 3M™ Secure Click™ HF-801SD. Tato malá velikost polomasky je navržena pro optimální těsnost a snadnou komunikaci během práce. Díky inovativnímu designu a pokročilým funkcím je tato polomaska ideální volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat vysokou ochranu s pohodlím a praktičností. Hlavní parametry: - Komunikační membrána (mluvítko) pro snadnou a... Celý popis

Koupit za 1 193 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

3M™ Secure Click™ HF-801SD - Polomaska s Mluvítkem pro Pohodlnou a Bezpečnou Práci

Přineste do své práce novou úroveň pohodlí a bezpečnosti s polomaskou 3M™ Secure Click™ HF-801SD. Tato malá velikost polomasky je navržena pro optimální těsnost a snadnou komunikaci během práce. Díky inovativnímu designu a pokročilým funkcím je tato polomaska ideální volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat vysokou ochranu s pohodlím a praktičností.

Hlavní parametry:
- Komunikační membrána (mluvítko) pro snadnou a jasnou komunikaci během nošení masky
- Patentované pružné obličejové těsnění ze silikonu pro maximální pohodlí a bezpečné uchycení
- Jedinečné připojení filtru Secure Click™ pro rychlé a snadné nasazení
- Tlačítko pro kontrolu těsnosti masky, které zvyšuje jistotu, že maska sedí správně na obličeji
- Výdechový ventilek a oboustranné filtry pro lepší dýchání a pohodlí
- Možnost volby z široké škály dostupných filtrů pro různé úrovně ochrany

Nechejte se unést novou generací pohodlí a bezpečnosti s polomaskou 3M™ Secure Click™ HF-801SD. Vaše práce bude díky ní snazší a příjemnější.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon
Materiál silikonové
Typ polomasky

Články odjinud