Získejte lepší ochranu a komfort při práci s touto profesionální pracovní maskou. Díky oboustranným filtrům zajišťuje lepší dýchatelnost a pohodlí po celou dobu nošení. S tlačítkem pro kontrolu správného těsnění masky máte jistotu, že sedí pevně na obličeji a poskytuje optimální ochranu. Mluvítko je navrženo pro snadnou komunikaci během práce, zatímco systém nasazení filtrů Secure Click™ vám zajistí, že jsou filtry správně nainstalovány - bezpečnost na prvním místě. Masku doporučujeme doplnit o... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte lepší ochranu a komfort při práci s touto profesionální pracovní maskou. Díky oboustranným filtrům zajišťuje lepší dýchatelnost a pohodlí po celou dobu nošení. S tlačítkem pro kontrolu správného těsnění masky máte jistotu, že sedí pevně na obličeji a poskytuje optimální ochranu. Mluvítko je navrženo pro snadnou komunikaci během práce, zatímco systém nasazení filtrů Secure Click™ vám zajistí, že jsou filtry správně nainstalovány - bezpečnost na prvním místě. Masku doporučujeme doplnit o filtry, které nejsou součástí balení. Díky pokročilému silikonovému materiálu je nošení pohodlné a maska odolná. Navržena s inteligentními a intuitivními funkcemi pro snadné, pohodlné a spolehlivé použití. K dispozici ve velikostech S, M, L.

Hlavní parametry:
- Oboustranné filtry pro lepší dýchatelnost
- Tlačítko pro kontrolu správného těsnění masky
- Mluvítko pro snadnou komunikaci
- Systém nasazení filtrů Secure Click™
- Pokročilý silikonový materiál pro pohodlí a trvanlivost
- Inteligentní a intuitivní funkce pro snadné použití
- Velikost: S, M, L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost S
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud