S Polomaskou řady 3M Secure Click™ HF 800 budete mít jistotu účinné a pohodlné ochrany před různými běžnými plyny, výpary a částicemi v průmyslovém prostředí. Díky spojení s odpovídajícím filtračním sortimentem se můžete plně soustředit na svou práci, aniž byste museli mít obavy o své zdraví. Tato polomaska vám poskytne spolehlivou ochranu a zároveň je velmi pohodlná na nošení, což vám umožní pracovat efektivně a bez jakýchkoli omezení. Hlavní parametry: - Model: 3M Secure Click™ HF 800 - Typ:... Celý popis

Koupit za 1 091 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Polomaskou řady 3M Secure Click™ HF 800 budete mít jistotu účinné a pohodlné ochrany před různými běžnými plyny, výpary a částicemi v průmyslovém prostředí. Díky spojení s odpovídajícím filtračním sortimentem se můžete plně soustředit na svou práci, aniž byste museli mít obavy o své zdraví. Tato polomaska vám poskytne spolehlivou ochranu a zároveň je velmi pohodlná na nošení, což vám umožní pracovat efektivně a bez jakýchkoli omezení.

Hlavní parametry:
- Model: 3M Secure Click™ HF 800
- Typ: Polomaska
- Ochrana: Před plyny, výpary a částicemi
- Řada: Secure Click™
- Pohodlí: Velmi pohodlná na nošení
- Vhodná pro: Průmyslové prostředí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud