3M polomaska 3M-6200

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Tento skvělý respirátor je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehký, pohodlný a dobře vyvážený produkt pro ochranu dýchacích cest. Díky lícnici z protialergického materiálu a přizpůsobivým náhlavním páskům si můžete být jisti, že respirátor sedí pohodlně a bezpečně na obličeji. S bajonetovým připevňovacím systémem pro 2 filtry je výměna filtrů rychlá a snadná, což je ideální pro ty, kteří potřebují efektivní ochranu bez zdlouhavého procesu výměny filtrů. Tento respirátor lze použít se všemi filtry... Celý popis

Koupit za 525 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento skvělý respirátor je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehký, pohodlný a dobře vyvážený produkt pro ochranu dýchacích cest. Díky lícnici z protialergického materiálu a přizpůsobivým náhlavním páskům si můžete být jisti, že respirátor sedí pohodlně a bezpečně na obličeji. S bajonetovým připevňovacím systémem pro 2 filtry je výměna filtrů rychlá a snadná, což je ideální pro ty, kteří potřebují efektivní ochranu bez zdlouhavého procesu výměny filtrů. Tento respirátor lze použít se všemi filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000, což znamená, že můžete být jisti, že jste dobře chráněni v různých pracovních prostředích.

Hlavní parametry:
- Lehký a dobře vyvážený design
- Lícnice z protialergického materiálu
- Přizpůsobivé náhlavní pásky
- Bajonetový připevňovací systém pro 2 filtry
- Kompatibilní s filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost L

Články odjinud