3M polomaska 4000

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Představujeme vám bezúdržbovou polomasku série 4000+ s integrovanými filtry FFA1P2RD, která je ideální pro ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí. Tato maska je vybavena inovativní sestavou výdechového ventilu, která výrazně snižuje dýchací odpor o více než 40% ve srovnání s předchozí řadou 4000. Díky tomu je dýchání s touto maskou pohodlnější a méně náročné. Kromě toho poskytuje maska vysokou účinnost filtrace a ochranu proti škodlivým částicím a plynům. Série 4000+ je synonymem... Celý popis

Koupit za 933 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám bezúdržbovou polomasku série 4000+ s integrovanými filtry FFA1P2RD, která je ideální pro ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí. Tato maska je vybavena inovativní sestavou výdechového ventilu, která výrazně snižuje dýchací odpor o více než 40% ve srovnání s předchozí řadou 4000. Díky tomu je dýchání s touto maskou pohodlnější a méně náročné. Kromě toho poskytuje maska vysokou účinnost filtrace a ochranu proti škodlivým částicím a plynům. Série 4000+ je synonymem pro spolehlivost, kvalitu a bezpečnost při práci v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Bezúdržbová polomaska série 4000+
- Integrované filtry FFA1P2RD
- Nová sestava výdechového ventilu s redukcí dýchacího odporu o více než 40%
- Vysoká účinnost filtrace
- Ochrana proti škodlivým částicím a plynům
- Spolehlivá ochrana dýchacích cest
- Ideální pro práci v nebezpečných prostředích
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M

Články odjinud