3M polomaska 6000

85 %
Stars
(4 hodnocení)

3M™ Opakovaně použitelná polomaska řady 6100 je ideální volbou pro ty, kteří hledají ekonomickou, nízkoúdržbovou a snadno použitelnou ochranu před plyny, výpary a částicemi. Tato malá polomaska je vyrobena z lehkého elastomerického materiálu, což zajišťuje pohodlí při nošení i během dlouhých pracovních směn. Díky postroji hlavové objímky a krčnímu pásku s jednoduchým způsobem utažení je polomaska snadno nastavitelná a dobře vyvážená. Hlavní parametry: - Lze použít s 3M™ jednotkami s přívodem vzduchu... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

3M™ Opakovaně použitelná polomaska řady 6100 je ideální volbou pro ty, kteří hledají ekonomickou, nízkoúdržbovou a snadno použitelnou ochranu před plyny, výpary a částicemi. Tato malá polomaska je vyrobena z lehkého elastomerického materiálu, což zajišťuje pohodlí při nošení i během dlouhých pracovních směn. Díky postroji hlavové objímky a krčnímu pásku s jednoduchým způsobem utažení je polomaska snadno nastavitelná a dobře vyvážená.

Hlavní parametry:
- Lze použít s 3M™ jednotkami s přívodem vzduchu pro větší pohodlí a flexibilitu
- Malá velikost
- Opakovaně použitelné polomasky s jednoduchým designem
- Postroj hlavové objímky a krční pásek se snadným způsobem utažení
- Lehký elastomerický materiál pro pohodlné nošení při dlouhých pracovních směnách
- Nízkoprofilové provedení minimalizuje omezení zorného pole
- Konstrukce se dvěma filtry pro rovnoměrné rozložení hmotnosti a minimální omezení zorného pole
- Bajonetové připojení pasuje na širokou řadu filtrů
- Chrání před plyny, výpary a částicemi
- Kompatibilní s 3M™ Filtry řady 2000, 5000 a 6000, aby vyhověly vašim individuálním potřebám

Tato polomaska je vybavena bajonetovým upevněním, které je kompatibilní se širokou škálou lehkých dvojitých filtrů, takže si můžete vybrat ten správný filtr podle vašich individuálních potřeb. S řadou 6000 získáte také možnost výběru z široké nabídky náhradních dílů a příslušenství, abyste udrželi polomasku v optimálním stavu. S touto polomaskou od 3M™ budete mít jistotu kvalitní ochrany a pohodlného nošení při každodenní práci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál silikonové
Velikost S
Typ polomasky

Články odjinud