Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci nebo ve volném čase, polomaska 3M™ je ideální volbou pro vás. Tato ekonomická maska je navržena tak, aby poskytovala vysokou úroveň ochrany a zároveň byla snadno udržovatelná. Díky své extrémní lehkosti je velmi pohodlná na nošení a můžete ji používat opakovaně, což vám ušetří peníze a zároveň snížíte svůj ekologický otisk. Hlavní parametry: - Typ: polomaska - Značka: 3M™ - Modely: 6100 (velikost S), 6200 (velikost M), 6300 (velikost L)... Celý popis

Koupit za 659 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci nebo ve volném čase, polomaska 3M™ je ideální volbou pro vás. Tato ekonomická maska je navržena tak, aby poskytovala vysokou úroveň ochrany a zároveň byla snadno udržovatelná. Díky své extrémní lehkosti je velmi pohodlná na nošení a můžete ji používat opakovaně, což vám ušetří peníze a zároveň snížíte svůj ekologický otisk.

Hlavní parametry:
- Typ: polomaska
- Značka: 3M™
- Modely: 6100 (velikost S), 6200 (velikost M), 6300 (velikost L)
- Opakované použití
- Lehká konstrukce
- Snadná údržba
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost S
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud