3M polomaska 6100

99 %
Stars
(7 hodnocení)

Ochranná polomaska 3M 6100 je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou ochranu proti plynům, výparům a částicím. Díky svému inovativnímu designu s dvěma filtry poskytuje nejen lepší utěsnění a pohodlí, ale také zlepšuje zorné pole uživatele. Navržena pro minimální údržbu a maximální jednoduchost použití, tato polomaska je vybavena bajonetovým upínacím systémem pro rychlou výměnu filtrů. Měkká a lehká elastomerická obličejová část společně s přizpůsobitelnými náhlavními pásky zajišťují pohodlné... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná polomaska 3M 6100 je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou ochranu proti plynům, výparům a částicím. Díky svému inovativnímu designu s dvěma filtry poskytuje nejen lepší utěsnění a pohodlí, ale také zlepšuje zorné pole uživatele. Navržena pro minimální údržbu a maximální jednoduchost použití, tato polomaska je vybavena bajonetovým upínacím systémem pro rychlou výměnu filtrů. Měkká a lehká elastomerická obličejová část společně s přizpůsobitelnými náhlavními pásky zajišťují pohodlné a bezpečné nošení.

Hlavní parametry:
- Design s dvěma filtry pro snížení odporu při dýchání a zlepšení zorného pole
- Bajonetový upínací systém pro snadnou výměnu filtrů
- Měkká a lehká elastomerická obličejová část
- Snadno přizpůsobitelné náhlavní pásky
- Využití široké škály filtrů řady 2000, 5000 a 6000
- Označení CE
- Dostupné velikosti: 6100 (S), 6200 (M), 6300 (L)
- Polomaska pro vícenásobné použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál elastomerové
Velikost S
Typ polomasky
Se dvěma filtry ano
respirátory s ventilací ano

Články odjinud