3M Polomaska 6300 463020

0 %
Stars
(0 hodnocení)

3M 6300 - Filtrační polomaska pro ochranu proti plynům a výparům Hledáte spolehlivou ochranu proti plynům a výparům? Pak je polomaska 3M 6300 tou správnou volbou pro vás. Tato polomaska je navržena pro opakované použití s maximální jednoduchostí a pohodlím pro uživatele. Díky designu se dvěma filtry snižuje odpor při dýchání a poskytuje vyváženější utěsnění než masky s jedním těžkým filtrem v přední části, což zlepšuje zorné pole a celkový komfort uživatele. Hlavní parametry: - Pro dva ochranné... Celý popis

Koupit za 619 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

3M 6300 - Filtrační polomaska pro ochranu proti plynům a výparům

Hledáte spolehlivou ochranu proti plynům a výparům? Pak je polomaska 3M 6300 tou správnou volbou pro vás. Tato polomaska je navržena pro opakované použití s maximální jednoduchostí a pohodlím pro uživatele. Díky designu se dvěma filtry snižuje odpor při dýchání a poskytuje vyváženější utěsnění než masky s jedním těžkým filtrem v přední části, což zlepšuje zorné pole a celkový komfort uživatele.

Hlavní parametry:
- Pro dva ochranné filtry
- Bajonetový připevňovací systém filtru 3M pro rychlou a snadnou výměnu filtrů
- Měkká a lehká elastomerická obličejová část pro pohodlné nošení
- Náhlavní pásky snadno přizpůsobitelné pro individuální nastavení
- Vhodná pro vícenásobné použití
- Kompatibilní s filtry řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000
- Splňuje normu EN140 a je označena CE
- Nákladově efektivní náhradní filtry pro minimalizaci provozních nákladů
- Minimalizuje potřebu údržby a snižuje náklady na její provádění

S polomaskou 3M 6300 budete mít jistotu, že jste dobře chráněni při práci s nebezpečnými látkami či v prostředí s plynovými výpary. S její jednoduchou údržbou a vysokým komfortem je ideální volbou pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu bez zbytečných komplikací.
Zobrazit více

Parametry

respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano
Výrobce 3M

Články odjinud