Tato polomaska 3M™ 7501/7502/7503 je skvělým řešením pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci nebo ve volném čase. Díky své inovativní konstrukci nastavuje nové měřítko v pohodlí a efektivitě. S patentovaným výdechovým ventilkem umožňuje snadnější dýchání a zabraňuje akumulaci tepla a vlhkosti uvnitř masky, což zvyšuje komfort při nošení. Navíc je tato polomaska velice snadno udržovatelná, což znamená, že se o ni budete moci starat s minimálním úsilím. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 1 077 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato polomaska 3M™ 7501/7502/7503 je skvělým řešením pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci nebo ve volném čase. Díky své inovativní konstrukci nastavuje nové měřítko v pohodlí a efektivitě. S patentovaným výdechovým ventilkem umožňuje snadnější dýchání a zabraňuje akumulaci tepla a vlhkosti uvnitř masky, což zvyšuje komfort při nošení. Navíc je tato polomaska velice snadno udržovatelná, což znamená, že se o ni budete moci starat s minimálním úsilím.

Hlavní parametry:
- Polomaska 3M™ 7501 (velikost S) / 7502 (velikost M) / 7503 (velikost L)
- Vícenásobné použití
- Patentovaný výdechový ventilek pro snadnější dýchání
- Snížení akumulace tepla a vlhkosti
- Velmi snadná údržba
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost L
ochranné polomasky pro děti ano
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud